TX buttox

A co jeśli ćwiczenia i dieta nie pomagają???

Cześć! Dziś parę przydatnych wskazówek od zaprzyjaźnionej kosmetyczki, która podpowie Wam, jak zadbać i poprawić wygląd swojego ciała, w przypadku gdy ćwiczenia fizyczne i zdrowa dieta nie do końca przynoszą pożądany efekt… :)

TX buttoxOdpowiednio dobrana aktywność fizyczna bezsprzecznie przynosi wiele korzyści. Poprawia się nasza kondycja, proporcje ciała i nastrój. Czasem jednak same ćwiczenia nie wystarczają, by uzyskać pożądany efekt. Wraz ze wzrostem akceptacji własnego wyglądu, z doświadczenia i obserwacji wśród moich klientów wiem, że wzrastają też oczekiwania. Dlatego chętniej i częściej dbamy o nasze ciało także pod kątem estetycznym.

Aktualnie zaawansowana kosmetologia i medycyna estetyczna wychodzą na przeciw naszym oczekiwaniom. W The Esthetic Spa oferujemy naszym klientom zabiegi modelujące, usuwające miejscowo zlokalizowaną tkankę tłuszczową, ujędrniające ciało, np. po szybkiej utracie wagi lub ciąży, oraz pozwalające pozbyć się uporczywego cellulitu i rozstępów.

Jednym z najnowszych hitów w walce o doskonale ciało jest Maximus.

kosmetyczka, Martyna, The Esthetic spaMaximus to kompleksowy, nieinwazyjny zabieg poprawiający wygląd i kondycję skóry, modelujący sylwetkę, redukujący tkankę tłuszczowa cellulit.

Maximus jest jedynym zabiegiem, który jednocześnie działa na skórę, komórki tłuszczowe i mięśnie. Możliwe jest to dzięki jednoczesnemu działaniu dwóch technologii – trójpolarnej fali radiowej (TriLipo RF) oraz dynamicznej aktywacji mięśni (TriLipo DMA). Dzięki temu uzyskujemy natychmiastową i długotrwałą poprawę napięcia skóry, redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu, ęodelowanie sylwetki lub owalu twarzy.

Dla uzyskania długotrwałych i bardziej spektakularnych efektów zaleca się wykonanie ok. 6 – 8 zabiegów w serii, w odstępach jednego tygodnia.

Co zyskujemy po pełnej serii zabiegów Maximus?

• wymodelowanie sylwetki, miejscowe zmniejszenie tkanki tłuszczowej

• ujędrnienie i poprawę napięcia skóry

• redukcja rozstępów i cellulitu

• lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni

• detoksykacja i drenaż limfatyczny

• poprawa krążenia krwi i dotlenienie

Kolejnym proponowanym przez nas zbiegiem jest laser Emerge.

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR. Zabieg przeznaczony jest do usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry, w tym rozstępów.

Technologia Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, te zaś w kontrolowany sposób uszkadzają wybrany obszar naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry aktywuje proces, zastępowania uszkodzonych komórek skóry nową, zdrową tkanką. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra, bez blizn i rozstępów.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja określa się liczbę zabiegów, zwykle ok. 4.

Zdrowy tryb życia to podstawa. Musicie pamiętać, że żaden zabieg nie zastąpi treningu i zbilansowanej diety. Dziś jednak możecie wspomóc się kosmetologią i zachęcam do tego. Szybciej uzyskacie pożądane efekty, zrelaksujecie się podczas zabiegu ale również pozbędziecie defektu który pomimo aktywności fizycznej wciąż Wam przeszkadza, ponieważ czasami sam problem trzeba „atakować” bezpośrednio.

Martyna Paradzińska

The Esthetic Spa

www.esthetic-spa.pl