BodyConcept, czyli koncept na piękne ciało i spokojną duszę na warszawskim „Mordorze” :)

Wiemy, że czytelnikami naszego bloga są głównie osoby aktywne, regularnie uprawiające sport. To jednak często także osoby bardzo zmęczone i poszukujące miejsca, w którym mogłyby odpocząć, zrelaksować się bądź wspomóc efekty treningów.

Naszym zdaniem znalazłyśmy takie miejsce :)

W BodyConcept na warszawskim Mokotowie będziecie mogli skorzystać z innowacyjnej siłowni Esthetical gym, która stanowi idealne uzupełnienie treningów, a także zrelaksować się w trakcie manicure, pedicure czy zabiegów na twarz :)

bodyconcept, zabiegi esthetical gym, warszawa mokotów

Poniżej zamieszczamy wywiad z kadrą, właścicielami i wszystkimi osobami, które tworzą to wyjątkowe miejsce :)

1. Wiele kobiet uprawiających sport nie może poradzić sobie z otyłością, cellulitem czy obrzękami. Od lat prowadzicie salon BODY CONCEPT, co możecie poradzić takim klientkom?

Sport i dieta są kluczowe, ale czasem nie wystarczają, aby uzyskać wymarzone kształty i jakość skóry. Wiele osób przekonuje się, że można „harować” na fitnessie, a cellulit jak był, tak jest. Chcąc się go pozbyć, wykorzystujemy skomplikowane technologie, aby zadziałać na tkankę podskórną, rozbić komórki tłuszczowe, przywrócić prawidłowe krążenie, wspomóc organizm w oczyszczeniu zbędnych produktów spalania tkanki tłuszczowej. Z każdą naszą klientką podczas pierwszej wizyty przeprowadzamy konsultację obejmującą charakter treningów, nawyki żywieniowe, tryb życia. Wykonujemy analizę składu ciała i dopiero wtedy ustalamy indywidualny program zabiegowy.

2. Skąd nazwa salonu BODY CONCEPT? Macie jakiś “koncept” na piękne ciało? :)

BodyConcept to przede wszystkim aktywny tryb życia, zdrowa, racjonalna dieta, specjalne kosmetyki i oczywiście zabiegi. A do tego atmosfera panująca w naszym salonie, który jest nawet nazywany „klubem kosmetycznym”. Dopingujemy nasze klientki w odchudzaniu i dbaniu o siebie, a że w załodze mamy kosmetologów, dietetyków i instruktorów odnowy biologicznej, to zawsze można z nami przedyskutować różne tematy. Rozumiemy, że najgorsze w odchudzaniu to być pozostawioną samą sobie.

3. Co Was wyróżnia na tle konkurencji?

Po pierwsze: program Esthetical Gym, który został zaprojektowany tak, żeby kompleksowo zadbać o skórę twarzy i ciała. W trakcie jednej wizyty, która trwa 50 min wykonujemy trzy zabiegi dobrane do potrzeb klientki. Jest to idealne miejsce, gdzie możemy odpocząć po ciężkim dniu z korzyścią dla sylwetki.

Po drugie: Mieścimy się w samym sercu warszawskiego „Mordoru” i jesteśmy dopasowani dla ludzi biura :) Można do nas wyskoczyć na paznokcie w porze lunchu, przeczekać korki relaksując się na wieczornym zabiegu, a nawet przeprowadzić firmowe spotkanie służbowe jednocześnie relaksując się i pielęgnując ciało :)

bodyconcept, warszawa mokotów

4. Ile lat już działacie i co w tym czasie udało Wam się osiągnąć?

W tym roku obchodziliśmy 5 urodziny. Największą satysfakcją są dla nas zadowolone klientki, które przychodzą na zabiegi przez okrągły rok, realizują swoje cele, nabierają pewności siebie i często wskakują w coraz mniejsze rozmiary.

5. Najbardziej zaskakujące/trudne „przypadki” dające najwięcej satysfakcji z pracy to…

Z naszych usług korzystają klientki w każdym wieku, od 20 do 70 roku życia. Przychodzą także panie z różnymi problemami, nie tylko z takimi jak nadmiar tkanki tłuszczowej czy cellulit, ale także obrzęki, uczucie ciężkich nóg. Świetnym zabiegiem, który daje natychmiastowy efekt jest zabieg presoterapii – mechaniczny masaż drenujący, który usprawnia krążenie krwi i limfy, usuwa obrzęki oraz oczyszcza organizm z toksyn. Po nim klientki czują się tak lekko, że mówią, że mogą latać  Innym przykładem jest nasza klientka, która po serii 3 m-cy Esthetical Gym schudła 8kg, a wystarczyła zmiana nawyków żywieniowych i regularne korzystanie z zabiegów.

6. Z jakich dodatkowych usług warto jeszcze skorzystać, aby poczuć się jeszcze piękniejszą, jeszcze bardziej zadbaną?

Naszą specjalnością jest wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcja cellulitu, ale mamy również gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Najlepiej do nas zadzwonić lub napisać na FB i umówić się, a na wizycie doradzimy najbardziej odpowiedni program zabiegowy.

Nasze klientki to często osoby aktywne, korzystające z basenu, fitnessu. Korzystają również z zabiegów fotodepilacji, aby na trwałe pozbyć się owłosienia z pach, łydek, bikini, itd.

bodyconcept, Warszawa, depilacja, manicure

7. A coś dla Panów? Ostatnio coraz więcej mężczyzn korzysta z gabinetów urody. Jakim zabiegom poddają się najczęściej? Przychodzą z własnej woli czy raczej za namową partnerek?

Mężczyźni sami coraz częściej odwiedzają nasz salon. Najczęściej korzystają z fotodepilacji, regulacji brwi i manicuru, ale są coraz bardziej świadomi i zaczynają korzystać także z innych zabiegów intensywnych na ciało np. multikawitacji zwanej liposukcją bez skalpela, czy zabiegów na twarz.

8. Plany na najbliższe miesiące?

Hmm… stale powiększać grono zadowolonych klientów. Zmotywowanie ich do zdrowego trybu życia i kompleksowego dbania o siebie.

Cieszymy się bardzo widząc, że mamy duży wpływ na poprawę jakości życia tak wielu osób.