Depilacja laserowa i inne zabiegi medycyny estetycznej dla osób aktywnych :)

Jeżeli tak, jak większość osób, intensywnie uprawiających sport, borykasz się z problemem ciągłej konieczności depilowania włosków, bądź są na Twoim ciele miejsca, których nawet ćwiczeniami nie jesteś w stanie zmienić (wyszczuplić) – nie martw się :) Dzisiejsze salony kosmetyczne potrafią zdziałać cuda! A co najważniejsze – oferowane zabiegi nie są już tak drogie i niedostępne, jak jeszcze parę lat temu! Nie wierzysz? Przeczytaj poniższy wywiad, jaki zrobiłyśmy podczas jednego z zabiegów w salonie kosmetycznym w Centrum Warszawy – LaserCare :) laser, LaserCare, zabieg, depilacja

FiTestujemy.pl: Czy skóra sportowców wymaga szczególnej pielęgnacji? Czy możliwe jest korzystanie przez nich ze specjalistycznych zabiegów kosmetycznych?

LaserCare: Skóra sportowców jest szczególnie narażona na podrażnienia, zaczerwienienia czy wypryski związane z nadmiernym poceniem się. Może również wystąpić przesuszenie skóry spowodowane ciągłym kontaktem z wodą.

Każdy sportowiec powinien na swojej drodze znaleźć się w gabinecie kosmetologicznym. Skóra sportowców wymaga codziennej pielęgnacji. Zabiegi w gabinecie kosmetologicznym mogą znacznie ułatwić codzienną pielęgnację skóry. W naszym gabinecie LaserCare opiekujemy się wieloma sportowcami.

F: Jakie zabiegi Państwo polecają osobom zabieganym, które chciałyby mieć spokój z pielęgnacją na dłuższy czas??

L: Osoby zabiegane powinny skorzystać z serii zabiegów, po których efekty utrzymują się przez dłuższy okres czasu. W gabinecie LaserCare jednym z takich zabiegów jest karboksyterapia, czyli ostrzykiwanie dwutlenkiem węgla, który można wykonać na każdą partię ciała. Jest to zabieg, który obejmuje bardzo szerokie spektrum problemów. Dzięki niemu pozbędziemy się niechcianej tkanki tłuszczowej, cellulitu, cieni pod oczami, jak również powalczymy z wypadającymi włosami. Dzięki karboksyterapii nasza skóra staję się jędrna, twarda oraz nawilżona. Zabieg jest szybki i odczuwalny jest tylko lekki dyskomfort. Szczególne zainteresowanie wzbudza wśród panów, gdyż bardzo skutecznie walczy i zapobiega łysieniu.

kriolipoliza, zabieg, naczynka, Warszawa, salon, depilacjaF: Czy chodzi tylko o względy estetyczne, czy także zdrowotne?

L: Chodzi za równo o względy estetyczne, dzięki którym czujemy się o wiele lepiej w swoim ciele, ponieważ lepiej wyglądamy, jak również o względy zdrowotne. Dzięki karboksyterapii tworzą się nowe naczynia krwionośne dzięki czemu nasza skóra jest dodatkowo odżywiona i dotleniona.

F: Jaki jest okres rekonwalescencji po różnych zabiegach (depilacja, kriolipoliza)? Kiedy można wrócić do treningów?

L: W LaserCare zalecamy maksymalnie 24h okres rekonwalescencji po zabiegu depilacji laserowej. W dniu zabiegu nie zaleca się wykonywać wysiłku fizycznego, aby nie spowodować podrażnień skóry. Natomiast przy zabiegu kriolipolizy który skutecznie walczy z tkanką tłuszczową, zalecane jest aby bezpośrednio po zabiegu odbył się wysiłek fizyczny. Może to być spacer, basen, fitness. Czy więcej ruchu, tym lepiej.

salon kosmetyczny, Warszawa, depilacjaF: Czy są zabiegi, których wykonanie, uzależnione jest od pory roku?

L: Zabiegami w pewnym stopniu uzależnionymi od pory roku są zabiegi laserowe. W miesiące letnie trzeba chronić skórę przed nadmiernym promieniowaniem. Natomiast jeżeli są osoby, które się nie opalają, zabiegi można wykonywać przez cały rok z zachowaniem procedur ochrony skóry filtrem UVA i UVB SPF 50.

F: Większość uprawiających sport zmaga się z odwiecznym problemem: depilacją. Wrastające włosy, krosty, podrażnienia. Czy jest jakieś rozwiązanie?

L: Jedynym skutecznym rozwiązaniem na pozbycie się wrastających włosów, krostek czy stanów zapalnych skóry jest depilacja laserowa laserem diodowym Light Sheer. Nasz gabinet LaserCare od lat specjalizuję się właśnie w takich zabiegach. Aby depilacja była skuteczna trzeba wykonać serię zabiegów (minimum 5) w odstępach 8 tygodniowych. Już po pierwszym zabiegu skóra ulega znacznej poprawie, po całej serii, problem z wrastającymi włosami mija i możemy cieszyć się gładką skórą przez lata.

zabie, salon Warszawa, depilacja, naczynka, karboksyterapiaF: Czym kierować się przy wyborze dobrego salonu oferującego ww zabiegi?

L: Dobry salon z zabiegami laserowymi bądź igłowymi, cechuje najwyższa jakość sprzętów medycznych, jakim jest wykonywany zabieg, wykształcony i przeszkolony personel po wyższych studiach medycznych, jak również indywidualne podejście do każdego pacjenta. To wszystko znajdziecie w salonie LaserCare.

F: Jaki jest koszt takich zabiegów?

L: Koszt zabiegu depilacji laserowej zaczyna się już od 69zł, dla naszych pacjentów mamy przygotowane specjalne pakiety promocyjne. Zabieg kriolipolizy czy karboksyterapii zaczyna się już od 199zł. Zapraszamy na bezpłatne dermokonsultację podczas, których indywidualnie dobierzemy odpowiedni zabieg aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Dziękujemy i zapraszamy do korzystania z ww zabiegów. Polecamy – przetestowałyśmy na sobie! :)