Piękna na treningu, czyli makijaż permanentny w służbie aktywnym kobietom.

Drogie,

Założymy się o skarby świata, że nie raz, nie dwa narzekałyście na czasochłonne zmywanie makijażu przed treningiem, albo już  w jego trakcie przypominałyście sobie, że „się nie zmyłyście.”  Do tego to wcześniejsze wstawanie, aby poprawić sobie urodę… męczące? A gdyby tak nie musieć się malować, a i tak wyglądać idealnie? Tak, tak wiemy – są kobiety, które się nie malują i wyglądają dobrze, ale jednak większość z nas podkreśla urodę, nawet delikatnie. Fajnie przecież poczuć się piękną, zadbaną, seksi kobietą :)  A gdyby tak, już zawsze się tak czuć, niezależnie od sytuacji, w której jesteśmy? Ostry trening na siłowni czy długotrwały bieg w terenie, a Ty wciąż wyglądasz i czujesz się świetnie? Dlaczego nie? W końcu dbanie o sylwetkę i mocne treningi nie muszą oznaczać rezygnacji z kobiecego wyglądu! ba! Powinny wręcz go podkreślać!

brwi, makijażPewnie nie raz patrząc na zdjęcia znanych trenerek zachodziłaś w głowę, jak to możliwe, że po treningu wyglądają prawie idealnie. A Ty? Czerwona, z niedomytym makijażem, potargana i zdecydowanie „niewyjściowa”? Do niedawna też tak miałyśmy! (a może mamy dalej, tylko lepiej się teraz czujemy :P) Co nas tak zachwyciło i zmieniło? MICROBLANDING!!!!!!!!!microblanding, makijaż, fitness,

Co to takiego? Otóż jest to ręczny sposób wykonywania makijażu permanentnego, dzięki któremu można podkreślić lub nadać prawidłowy kształt brwiom. Nam idealne wydało się to, że metoda ta gwarantuje maksymalnie naturalne efekty utrzymujące się nawet ponad rok.

Niestety na rynku oprócz prawdziwych profesjonalistek, są także osoby, które z tym zawodem nie powinny mieć nic do czynienia. Stąd też zrobiłyśmy wnikliwy research, zanim zdecydowałyśmy się na makijaż u Pani Kasi z La Femme. Jesteśmy zachwycone i szczerze możemy polecić. Postanowiłyśmy także zadać Pani Kasi kilka pytań, aby rozwiać wszelkie pojawiające się pytania od osób nie do końca zdecydowanych na tego typu „upiększenie” :) Poniżej efekty naszej rozmowy oraz zdjęcia obrazujące efekty :)

1. Pani Kasiu czy microblanding to metoda bezpieczna i nadająca się dla każdego? Na czym polega?la femme, makijaż, microblanding

Microblading  to bardzo subtelna pigmentacja brwi. Dzięki tej technice możemy ukryć blizny, braki w owłosieniu, nadać piękna linie naszym brwiom.
Obrazując można powiedzieć, że są to mikro-nacięcia, które przypominają naturalny włos. Należy pamiętać , iż każdy zabieg z przerwaniem ciągłości naskórka jest zabiegiem inwazyjnym i jest zupełnie bezpieczny gdy wykonuje go specjalista.
Gojenie i pielęgnacja po zabiegu nie sprawia żadnej trudności ani nie utrudnia powrotu do codziennych obowiązków.    

microblanding, makijaż permanentny2. Dlaczego jest ostatnio o niej tak głośno?

Microblading to technika, która wizualnie przypomina włos. Zaraz po zabiegu osiągamy bardzo naturalny i subtelny efekt dlatego jest tak bardzo popularna wśród klientek. Coraz częściej korzystają z niej również mężczyźni.

3. Czy z czasem barwnik wypłowieje i brwi stracą swój urok?

Microblading utrzymuje sie od 6-1,5 roku w zależności od wieku, rodzaju skory. Duży wpływ maja wykonywane zabiegi na twarzy.
Efekt stopniowo zanika.

4. Czy potrzebny jest okres rekonwalescencji po zabiegu?

Okres gojenia to około min 30 dni. Jednak w ciągu jedynie 6-7 dni od wykonanego zabiegu nie należy korzystać z basenu, sauny, solarium czy wystawiać na promienie słoneczne, nie korzystamy również z zabiegów kosmetycznych. Nie należy w ciągu pierwszych dni korzystać z siłowni i zajęć fitness. Sposób pielęgnacji jest bardzo prosty i nie sprawia żadnych trudności.

5. Jaki jest koszt zabiegu?

Koszt takiej usługi to 700-1000 zł.
Obecnie mój cennik obejmuje promocje do końca stycznia i cena za taką usługę to 600 zł. Należy pamiętać, że po upływie 4 tygodni należy umówić się na tzw. korektę, która wliczona jest w cenę zabiegu.

Gorąco polecamy!!!!!!!