Piękne włosy jako element Twojej codziennej „garderoby” ! :)

Pisałyśmy wam już jak ujarzmić niesforne kosmyki w trakcie treningu oraz jak zadbać o włosy tuż po wysiłku. Tym razem powiemy wam jak utrzymać efekt lśniących, mocnych i zdrowych włosów na co dzień.

kosmetyki zabiegi włosy szampon

Pewnie wyda wam się to oczywiste ale sekret tkwi w doborze właściwego szamponu i odzywki do rodzaju swoich włosów. My jakiś czas temu miałyśmy okazje testować kosmetyki firmy Joico i musimy przyznać, bez zbędnej reklamy, że włosy na prawdę są po nich ładniejsze! Przyklapnięte nabierają objętości (Joico Body Luxe)! Potwierdzamy! Producent zapewnia, że produkty zawierają proteiny owsa, które aktywnie pogrubiają włosy bez ich obciążenia oraz zwiększają średnicę każdego włosa. Coś w tym jest, skoro działa. Z kolei włosy zbyt puszce się-pozostają gładkie przez cały dzień (Joico K-PAK). Te produkty, jak czytamy w info od producenta – odbudowują i wzmacniają włosy oraz chronią je przed uszkodzeniami chemicznymi i mechanicznymi. Linia zawiera antyutleniacze i silnie nawilżające składniki pochodzenia roślinnego. Nie od dziś zresztą wiadomo, że firma trzyma wysoki poziom i nie na darmo króluje wśród marek premium. Możemy z czystym sumieniem polecić, bo na nas działa!

Ps. Fajnie czasami oderwać się od siłowni, zdrobić sobie przerwę w ćwiczeniach i poświęcić czas na dodatkowe efekty upiększające. A co! W końcu jak Cię widzą tak Cię piszą :) Poza tym kto z nas nie lubi czuć się i wyglądać świetnie? :)

Pozdrawiamy!