Startuje Gra Miejska – szukajcie nagród w klubach Calypso :)

Kochani,

startujemy z II edycją Gry Miejskiej!

Pierwsza, testowa edycja, okazała się sukcesem i docierały do nas głosy, że jesteście zainteresowani kontynuacją :) No to voila! W klubach sieci Calypso Fitness czeka na Was mnóstwo prezentów!

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrody?

Wybrać się do klubów Calypso Fitness w Warszawie & Trójmieście i… szukać kopert lub paczek:) A gdzie będą ukryte? Wszędzie, gdzie nas wyobraźnia poniesie… w szatniach, pod sprzętem, w koszu na piłki :)

A jak już znajdziecie to… będzie nam bardzo miło jak upominkiem (patrz poniżej) pochwalicie się na swoim Facebooku z hastagiem #trenujeszzyskujesz (pamiętajcie o publicznym poście) :)

calypso

Tym razem wspólnie z CALYPSO – największą siecią fitness klubów w Polsce! :) Niespodzianką jest fakt, iż wychodzimy z Grą poza Warszawę :) Nagród szukajcie także w Calypso w…TRÓJMIEŚCIE! :D

Ta edycja to jeszcze więcej fajnych nagród, wśród których:

velurebony i vouchery do salonu VELURE na warszawskim Targówku. Pani Kasia, Ala i Dominika zadbają o cudowną oprawę Waszych oczu (brwi, rzęsy), wygląd Waszej cery oraz piękne dłonie i stopy :)

mpgadżety i odżywki od MYPROTEIN. To najnowsze osiągnięcia w dziedzinie odżywek sportowych! Firma wypracowała sobie pozycję niekwestionowanego lidera europejskiego rynku odżywek. Sprawdźcie dodatkowo funkcjonalność i intuicyjność polskiej strony internetowej MyProtein.

lovebox boxy ze zdrowymi produktami od FITLOVEBOX. To zielone pudełeczko króluje ostatnio wśród aktywnych,  świadomych fitmaniaków :)

laservouchery na zabiegi medycyny estetycznej w LASERCARE w samym centrum Warszawy. Coś dla tych, którzy chcą raz na zawsze pozbyć się zbędnego owłosienia :)

A także:

- vouchery na posiłki potreningowe i soki od SPORTFOOD. Najlepsze rozwiązanie, gdy wychodzisz zmęczony i głodny po porządnym treningu :)

- vouchery na przeglądy i usługi dentystyczne w BESTDENT. Gabinet na czele z Panią dr. Agnieszką Szcześniak-Topór zadba o to, aby mając piękne ciało, eksponować także piękny uśmiech :)

- zaproszenia na kawę do BISTRO NA ŚWIEŻO. To świetne miejsce na relax np. w dni bez treningu (na pewno każdy z nas takie ma, a jeśli nie – warto o tym pomyśleć) :)

- zniżki na catering dietetyczny od PRZEŁOM W ODŻYWIANIU. Alternatywa dla zabieganych, aktywnych osób – zwłaszcza restrykcyjny post leczniczy – detox, wart jest uwagi :)

- gadżety od UNDER ARMOUR, które będziecie mogli znaleźć w trójmiejskich klubach Calypso :) Chyba nikomu przedstawiać tej marki nie trzeba :) To najwyższa jakość tkanin, wygoda i piękne wzory ubrań :)

a także:

- gadżety od Klubu Calypso :)

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Trenować i… rozglądać się po klubie :) Zajrzyjcie pod stepy, pod bieżnie, a może między ciężarki? :)

POWODZENIA!!!

Magda i Gosia <3

 partnerzy, fitness, Gra Miejska, test