TEST nr 42: Klub Fitness Puella, Kabacki Dukt 7, 02-796 Warszawa-Ursynów

klub fitness Ursynów PuellaWielokrotnie „gdzieś w necie” potykałyśmy się o klub fitness Puella na warszawskim Ursynowie. Wciąż obiecywaliśmy sobie, że właśnie on zostanie przetestowany next time, ale jakoś wciąż nam było nie po drodze. Było aż do wczoraj ;)

Wieeeelki plus za fajną, serdeczną atmosferę! W Puelli to na prawdę nie jakiś utarty frazes, ale najprawdziwsza prawda ;) miałyśmy okazję doświadczyć tego dwukrotnie od innych klubowiczek. Personel raczej nie do końca wpisuje się w ten nurt, bo akurat osoby tu zatrudnione dość obojętne, no nie mogło być idealnie ;)

DOJAZDfitness, klub, Puella, Ursynów

Super prosta sprawa. Klub zlokalizowany jest kilkanaście metrów od stacji metra Kabaty. Dodatkowo ze Śródmieścia dojechać można tu autobusem 504 i samochodem. Klub nie posiada swojego parkingu, więc miejsca trzeba szukać dookoła na osiedlowych uliczkach. Parkometrów, ze względu na odległość od Centrum – brak :) Obiekt znajduje się w głębi dość sporego osiedla, ale łatwo go znaleźć ;)

PIERWSZE WRAŻENIE

Kameralnie i domowo (klub urządzony w bloku). Mimo to, powierzchnia klubu, jak na tą lokalizacje, całkiem spora. Jak wspominałyśmy wcześniej, Panie recepcjonistki nie do końca chętne do rozmowy, może zły dzień?!? ;) Wskazano nam palcem, co i gdzie. Może Panie wychodzą z założenia, że klub nie duży, wiec oprowadzać nie ma po czym. A szkoda-zawsze to fajne nawiązanie relacji i możliwość przekonania do pozostania klubowiczem na dłużej.

Puella, fitness, Ursynów, Kabaty, testSZATNIA

Malutka. Kilka szafek, niskie ławeczki dookoła, troszkę ciasno gdy jedna grupa kończy zajęcia, a druga zaczyna. Z szatni wejście do jednej ubikacji, 3 pryszniców (brak wyjmowanej słuchawki i zasłonek) oraz do sauny.

SALA FITNESS

Uwaga! Są nawet dwie! Mniejsza na kilka osób i większa, chodź tez na Max 25-30 osób. My skorzystaliśmy z zajęć Slim Gym (połączenie ABT z TBC, dla osób chcących wyszczuplić sylwetkę :P ). Akurat trafiłyśmy na zastępstwo, ale bardzo nam się podobało ;) Instruktorka sympatyczna, aczkolwiek nie korygująca błędów, a trochę ich dookoła widziałyśmy…. Jedyny minus na dużej sali – w rogu obniżony sufit i przy skakaniu wysokie dziewczyny palcami uderzają o niego!

SIŁOWNIAszatnia, fitness, klub, Ursynów, Kabaty, Puella

To pomieszczenie chyba nad wyrost nazwane siłownią. Na bardzo małej powierzchni w strefie cardio postawiono 3 bieżnie, 2 rowerki i 1 steper. Strefa siłowa to również dwie maszyny cardio (orbitreki) oraz dosłownie kilka maszyn do ćwiczeń izolujących mięśnie (na przywodziciele, odwodziciele, dwójki, czwórki, dwie ławki, biceps, kilka hantli, sztanga). Powiecie, że to klub tylko dla kobiet i nie potrzeba dużej ilości sprzętu? Tak to prawda to klub dla kobiet, ale kobiety też trenują siłowo! ;)

GRAFIK

Dość szczelny jak na osiedlowy klub. Widać tez że Puella mocno stawia na kobiety w ciąży i młode matki. Dla nich dedykowane są specjalne zajęcia, jak np. Aktywne 9 miesięcy czy Klub Aktywnej Mamy. Generalnie zajęcia zaczynają się o 9 rano a kończą o 22. W weekendy po dwa zajęcia.

CENNIK

Obecnie tanio, bo trwa letnia promocja :) Miesięczny karnet siłownia OPEN to koszt 99 zł. „Normalnie” karnet ten kosztuje 149 zł. Karnet OPEN siłownia+zajęcia fitness to koszt 199 zł. Do godziny 16.00 zapłacimy za taki karnet 149 zł. Jednorazowy wstęp do Puelli to 40 zł. Klub akceptuje karty sportowe bez dopłat.

Puella1

Puella oferuje także możliwość skorzystania z solarium (1,5 zł/minutę). Na recepcji możliwość zakupu wody, odzywki.

fitness klub puella kabaty