Test nr 6: Energy Fitness Club Palace Mokotów, ul. Sułkowicka 2, Wwa-Mokotów

Energy MokotówSzok i niedowierzanie! Ach co to był za klub! Luksus i elegancja na każdym kroku… Można poczuć się jak w pałacu;) Klub na najwyższym poziomie. Ogromny plus za najwyższy standard i czystość. Ale w sumie można było się tego spodziewać… w końcu w samej nazwie klubu jest „Palace” ;) wejście

Ale zacznijmy od początku…

Energy Fitness Mokotów Palace testujemy na Waszą prośbę. Kilkoro naszych czytelników zwróciło się do nas z pytaniem, czy warto się tam wybrać. Odpowiadamy – klubpewnie, że warto, ale….

… uwaga, z kartą Mutisport jest możliwość skorzystania tylko z jednej aktywności: siłowni lub zajęć fitness (+dodatki typu sauna, rollen). My wybrałyśmy drugą opcję. Za siłownię jest wtedy dopłata 25 złotych. To dość dużo, jeśli ktoś chciałby regularnie uczęszczać i łączyć trening fitness z siłownią. Skoro i tak klub jest otwarty dla posiadaczy kart Multisport to po co te ograniczenia? To niestety minus.klub wew

Wejście: Na początku luksusowy apartamentowiec w którym mieści się klub może odstraszać, ale nie ma powodów do obaw. W środku miła atmosfera i przyjaźnie nastawieni ludzie ;)

MagdaWyposażenie: Zdecydowanie klub polecamy osobom, które cenią treningi w komfortowych warunkach – nowy niezniszczony sprzęt najlepszych firm, podłoga bez skazy, w pełni działająca klimatyzacja i duża sala fitness z ogromnymi lustrami. No i ten basen (mały, ale jednak jest)… super!

Dojazd…bez żadnego problemu. Klub mieści się kilka Gosiaprzystanków od centrum. Do Energy Mokotów Palace warto przyjechać zarówno komunikacją miejską (kilka linii) jak i samochodem (dostępny jest podziemny parking dla gości).

parkingCennik: Cena za karnet OPEN (całodzienna siłownia+fitness) dosyć wysoka – 300 zł/miesięcznie. Jednorazowe wejście na siłownię i zajęcia fitness dla osób spoza klubu to 50 zł. Klub oferuje także jednak zniżki np. za płatność z góry za cały rok. Wszystkie karnety zawierają wejście gratis na saunę.my

Usługi dodatkowe: basen, treningi personalne, porady dietetyczne, odnowa biologiczna, przejrzysta strona internetowa.

sprzętZ premedytacją nie opisujemy zajęć fitness, ponieważ akurat trafiłyśmy na zastępstwo, w związku z czym na dużej sali było nas zaledwie 6 osób. Zajęcia nas nie porwały – troszkę się zmęczyłyśmy, jednak to sprawa bardzo indywidualna, więc nie oceniamy.

Podsumowując – to druga przetestowana przez nas siłowniaplacówka sieci Energy (patrz wcześniejszy test klubu na Saskiej Kępie), która pozytywnie zaliczyła nasz test. Dajemy pełną 5! Pomimo ograniczeń związanych z Kartą Multisport, klub spełnia wszystkie warunki, aby można się w nim było porządnie zmęczyć, odstresować i zrelaksować po całym dniu.

PS. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje klubów, które warto przetestować – dawajcie znać! Chętnie wpadniemy, sprawdzimy, opiszemy :)